Naše poslední realizace
Poslední realizace

Bezpečností fólie a ochranné fólie

« FAQ bezpečnostní fólie ¦ Ceník okenních fólií »

Najdou své místo všude tam, kde nám jde o zajištění prosklených výplní proti proražení, rozbití nebo vysypání. S nejsilnějšími můžeme zabránit vloupání skrze prosklené plochy, slabší zabrání zranění a pořezání našich nejmenších při jejich hrách.

Veškeré bezpečnostní fólie značky INFRASOL obsahují 99% UV filtr a na pohled jsou čiré. Instalují se z vnitřní strany jednoduchých skel i izolačních dvoj či trojskel. Díky tomu, v případě nárazu nebo pokusu o prolomení z druhé strany, dojde k rozbití skla a páce na střep, který dovolí pouze celkové prohnutí roztříštěné plochy, ale zabrání jejímu vysypání. Stejným principem brání i proříznutí ostrým předmětem.

 

SMC 12 - síla 300 um, čirá, zadrží 20% tepla, obsahuje 99% UV filtr

Plní pevnostní třídu P1A a P2A při instalaci na sklech o síle 3, 4 a 6 mm, podle ČSN EN 356.

Bezpečnostní fólie vhodná pro zajištění proti vloupání a ručnímu útoku pachatele skrze okna a výlohy. Často je používána také pro zajištění bezpečnosti celoprosklených stěn. Pro pojišťovny je adekvátní náhradou mříží a supluje bezpečnostní zasklení.

 

SMC 8 - síla 200 um, čirá, zadrží 20% tepla, obsahuje 99% UV filtr

Plní pevnostní třídu 1B1, při instalaci na sklo o síle 6 mm, podle ČSN EN 12600.

Bezpečností fólie vhodná pro zajištění skel proti roztříštění a vysypání. Velice často používaná v budovách se zvýšeným pohybem osob zejména na výplních interiérových dveří a výloh.

 

SMC 4 - síla 100 um, čirá, zadrží 19% tepla, obsahuje 99% UV filtr

Plní pevnostní třídu 2B2, při instalaci na sklo o síle 4 mm, podle ČSN EN 12600.

Bezpečnostní fólie často používaná ve školských zařízeních z důvodu zabezpečení prosklených ploch. Brání roztříštění skla a následným zraněním. Další časté využití je ve výrobních provozech a halách s pohybem techniky, v potravinářských provozech, kde je třeba zamezit znehodnocení surovin při rozbití skla, atd.

 

Bezpečnostní atesty

Pro zabezpečení prosklených ploch proti násilnému vniknutí slouží fólie SMC12 s toušťkou 300 mikronů. Protokol o zkoušce se nevztahuje pouze na fólii, ale na fólii společně se sklem. Ta navíc musí být řádně aplikována odborně proškoleným pracovníkem. Naše firma je držitelem certifikátu pro instalace od roku 2006.

 

Certifikát okenní fólie Certifikát bezpečnostní fólie Certifikát bezpečnostní fólie

Kontakt

www.autofolie-bezpecnostni-folie.cz SunShield
Adresa: Rumiště 10,
60200 Brno
Telefon: 606 401 649
E-mail: sunshield@centrum.cz
IČ: 696 47 461
 
SunShield fólie na Firmy.cz