Naše poslední realizace
Poslední realizace

Zrcadlové (reflexní) okenní fólie

« Okenní fólie - fotogalérie ¦ FAQ protisluneční fólie a zrcadlové fólie ¦ Ceník okenních fólií »

Tyto jsou jediným typem fólií, který umožňují jednostranný průhled. Tato funkce je zajištěna vždy z té strany, ze které dopadá na materiál méně světla.
Např. při použití na okně v obvodovém zdivu budovy, není vidět dovnitř, člověk se vidí jako v zrcadle. Průhled ven je zajištěn.
V noci se tato funkce otočí. V případě, že si uvnitř rozsvítím a venku je tma či šero, reflexe je z vnitřní strany a jsem v budově z venku vidět, ale ven nevidím. V tomto případě je nutnost žaluzií či závěsů.
Zrcadlení je prostě vždy z té strany na kterou dopadá více světla. Tato funkce se nedá nijak obejít a neexistuje způsob jak zařídit opak, či zamezení vhledu v noci dovnitř při současném vnitřním světle.

ZRCADLOVÉ FÓLIE

Řada PLATINE, externí, reflexní, odstíny 65, 85, zadrží 74, 83% tepla, z venku platinově zrcadlová.
Nejpoužívanější zrcadlová fólie. Životnost min. 10 let. obsahuje 99% UV filtr. Světlejší materiál v odstínu 65 dělá z venkovní strany zrcadlení na "první pohled" 80%, ale zato zadrží pouze max. 15% světla. Tmavší v odstínu 85 už je z venkovní strany naprosto neprůhledná a zadrží max. 22% světla. Z venkovní strany se vše jeví jako v zrcadle, vidíte odraz sebe a okolí. Funguje pouze během světelné části dne! Po setmění musíte zatahovat žaluzie, rolety, nebo závěs jak jste byli doposud zvyklí.

Kontakt

www.autofolie-bezpecnostni-folie.cz SunShield
Adresa: Rumiště 10,
60200 Brno
Telefon: 606 401 649
E-mail: sunshield@centrum.cz
IČ: 696 47 461
 
SunShield fólie na Firmy.cz